Przekroczyłem 5% w EXAMOBILE

Informacja publiczna – raport bieżący.
Przekroczyłem 5% w akcjonariacie EXAMOBILE. Jest to spółka, która tworzy aplikacje mobilne.

O zakup tych akcji starałem się ok.2 miesiące. Ostatecznie jeden z akcjonariuszy zgodził się odsprzedać część swoich akcji.
Jest to inwestycja długoterminowa związana z obecnym kierunkiem rozwoju spółki. Więcej jutro…

19 myśli na temat “Przekroczyłem 5% w EXAMOBILE

  • Lipiec 12, 2018 o 1:22 pm
    Permalink

    Gratuluje. Życzę oby to była jak najlepsza inwestycja i dała dużo wzrost.

    Odpowiedz
  • Lipiec 12, 2018 o 5:04 pm
    Permalink

    obs – wiele razy pisałeś, że nie informujesz o swoich prywatnych inwestycjach.
    Skąd ta zmiana? wczoraj kupiłeś, dzisiaj piękne +35%, jutro pewnie kontynuacja…
    pozdrawiam, Dave

    Odpowiedz
    • Lipiec 12, 2018 o 8:41 pm
      Permalink

      Tu prawo nakazuje informować giełdę. Więc głupio by było, gdyby poszedł raport bieżący, a ja bym nic na blogu nie napisał.

      Odpowiedz
  • Lipiec 12, 2018 o 6:11 pm
    Permalink

    O kurw… ale akcja. Jak dla mnie rozwaliłeś bank :).

    Dzisiaj, ja też zaszalałem. Stałem się akcjonariuszem spółki niepublicznej. Kto zgadnie jakiej? Daje dwie szanse, czyli 100% skuteczności gwarantowane.

    @ Dave litości przeca to informacja publiczna, a nie prywatna…

    bartekb125

    Odpowiedz
    • Lipiec 12, 2018 o 6:50 pm
      Permalink

      Stawiam na AVIAML- witaj w klubie:) jestem ciekaw co z nami zrobią 🙂

      Odpowiedz
    • Lipiec 12, 2018 o 8:43 pm
      Permalink

      Nie liczy się dzisiejsza sesja tylko kurs w momencie wyjścia.
      Na razie to tylko papierowe zyski.
      A ja nie planuję przez do najmniej rok z tego wychodzić.

      Odpowiedz
    • Lipiec 13, 2018 o 9:24 am
      Permalink

      Przy tej ilości akcji na małej spółce to kurs bardziej jest sugestią co do ceny niż prawdziwą wartością firmy. Sprzedając będziesz musiał raczej znaleźć chętnego na cały pakiet lub pozbywać się akcji w długim terminie po trochu mocno obniżając kurs.
      Życzę udanej inwestycji Tobie i trafionych premier gier firmie.
      Grzegorz

      Odpowiedz
  • Lipiec 13, 2018 o 7:19 am
    Permalink

    Napisz proszę skąd taki spadek przychodów i zysków od 3q2016 (w1q2018 wszystko jakby wróciło na dobre tory).

    Odpowiedz
    • Lipiec 13, 2018 o 9:48 am
      Permalink

      Kolejny mój wpis to tłumaczy. Spadła używalność starszych aplikacji rozrywkowych, a jeszcze nie było dużych pobrań aplikacji z nowych kategorii Tools oraz Sport&Travel.

      Odpowiedz
  • Lipiec 13, 2018 o 8:24 am
    Permalink

    dziwna reakcja rynku skoro zmiana pakietu było po 2,2 to kto kupuje po 3? 🙂

    Odpowiedz
  • Lipiec 14, 2018 o 7:13 am
    Permalink

    OBS – mam pytanko odnośnie tej transakcji

    czemu akurat tyle akcji:
    75,103

    ?

    czy było to podyktowane całkowitą ceną zakupu pomniejszona o koszty ?

    czy ilość procentowa 5,18 wynika by wyjść 'zaraz nad próg' ? czemu np. nie 4.99 %

    czy sa jakieś korzyści dla Ciebie albo dla sprzedającego lub spółki z wyjścia ponad próg ?

    Odpowiedz
    • Lipiec 14, 2018 o 11:01 am
      Permalink

      Wymóg sprzedającego – sprzeda tylko, jeśli przekroczę próg 5%, co pozwoli zwiększyć rozpoznawalność spółki.

      Odpowiedz