Zastrzeżenia

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.

Wszystkie materiały na GazetaGieldowa.pl nie stanowią ani oferty ani zaproszenia do subskrypcji lub zakupu dowolnych instrumentów finansowych i nie powinny być traktowane jako oferta sprzedaży lub zakupu papierów wartościowych. Zostały przygotowane
i zaprezentowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowany lub dalej dystrybuowany jakimkolwiek osobom trzecim. Treść materiałów jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 r. nr 206, poz. 1715).

GazetaGieldowa.pl i autorzy artykułów nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie opublikowanych materiałów.
Prawa autorskie i własności intelektualnej – zastrzeżone. Wykorzystanie w publikacjach w całości lub fragmentach bez zgody Autora jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.