Zamiast życzeń …

T.Love słuchałem jeszcze w PRL-u od piosenki “IV Liceum”. Co chwilę mi się przypominają i chodzą po głowie “To wychowanie”, “Jest super” czy “Bóg”. Na Święta kilka myśli Muńka w temacie.

Wywiad z Muńkiem Staszczykiem na portalu Aleteia.pl : https://pl.aleteia.org/2018/10/06/muniek-staszczyk-od-boga-dostalem-wiecej-profitow-niz-od-calego-tego-rockowego-hedonizmu/

 

Muniek Staszczyk (T.Love):

“Od Boga dostałem więcej profitów niż od całego tego rockowego hedonizmu. Przede wszystkim większy spokój, harmonię w działaniu, odpowiedzi na wiele pytań, uproszczenie wielu rzeczy, które wydają ci się niemożliwe. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Z Nim masz większe poczucie sensu. On pomaga w relacjach międzyludzkich, wyprostowuje je albo pomaga się uwolnić od toksycznych powiązań. Relacja z Bogiem daje taką czystą, prostą radość. W dzisiejszym, rzekomo bardzo wyzwolonym, a tak naprawdę mega zniewolonym świecie, to jest bardzo ciekawa podróż, pełna zakrętów i zaskakujących rozwiązań.”

Warto wierzyć, bo?

“Bo wszystko jest w niej za darmo. Nie musisz płacić za psychoterapeutów. Ludzie często myślą, że do relacji z Bogiem musisz być prymusem. Właśnie nie. Najczęściej spotykamy Go, gdy tkwimy w takim bądź innym syfie. Bóg jest po to, żeby nas od tego syfu odciążyć.”

 


Życzę Tobie, aby w Twoim sercu narodziła się nowa nadzieja na następny rok, ale i na dłużej. Tak jak Jezus pojawił się na świecie, by ten świat zmienić, tak życzę Ci, aby nadzieja, której się nie oczekuje pojawiła się i zmieniła Twój świat.

Paweł

 

5 myśli na temat “Zamiast życzeń …

 • 24 grudnia, 2019 o 10:41 pm
  Permalink

  Bzymbzymk ma na ciele znamiona precesji bieguna północnego
  Tzw Mesjasz to nic innego jak 100% hybrydyzacja. Znamiona Zając, Orion,Plejady, Mały pies, Niedźwiedzica, Łabędź (góra Ślęża) Smok,Wężownik, Ryby, Andromeda. Z czego papieże to czyste zło nie wspominając o Jasiu polacku. Czy ktoś jest prezydentem/papieżem whatever decyduje tylko to jakie ma znamiona na sobie. Przy czym dobro nie istnieje. Tzw. niebio to zaimplementowany program aby stworzyć złudzenie, ewentualnie dla ustawionych jakieś lepsze warunki. Plan dusz to bzdura. Bo co niby ktoś był w niebie a teraz jest w obozie KRLD? Że sobie takie coś wybrał. Nie ma dobra jest tylko zło i ewentualne dobro jest eliminowane wszelkimi możliwymi sposobami. Dla motlochu rzecz niepojęta tzw. podludzie dla wiedzących – rzecz oczywista. There is no aint such things like good doesn’t matter on earth or above

  Bóstwo panujące tutaj? Big square. Złoty kwadrat pojawiający się na niebie, widoczny a architekturze (4 oblicza/żywioły) w placach w centrach jako square i obelisk. Generalnie wszystko istoty pozaziemskie wpływające na dosłownie wszystko. Deszcz/temperature/powiew wiatru kontrola 100%- potęga!

  Naród wybrany to nie naród to grupa genetyczna – NIC WIĘCEJ!

  Odpowiedz
  • 27 grudnia, 2019 o 9:36 pm
   Permalink

   Ja pierniczę-Paweł wzruszyłem się…Muńka w ogóle uwielbiam a ostatnio miał olbrzymie problemy ze zdrowiem…Ale wychodzi na prostą-na szczęście…

   Ja Wszystkim życzę, żeby ten a.d. 2020 był lepszy od.2019, ale.gorszy od następnego. Chodzi mi o to, żeby każdy dzień był lepszy, wyjątkowy. Oczywiście to jest bardzo trudne…ale.mam nadzieję, że się pomimo problemów codziennego życia-po prostu się uda.

   Odpowiedz
   • 28 grudnia, 2019 o 12:00 pm
    Permalink

    11 godzin leżał w hotelu po wylewie zanim go znaleźli. Nie powinien już żyć.

    Odpowiedz
 • 30 grudnia, 2019 o 1:35 pm
  Permalink

  Muńka słuchałem bardzo dużo do czasu, aż kiedyś na festiwalu po wykonanej piosence, miał powiedzieć kilka słów na żywo, prezenterka która go zapowiadała powiedziała kilka słów o nim, ale mówiąc o jego poczatkach kariery wzieła jakąś oficjalna datę powstania T Love, mylać się, według Muńka o 2 lata co do początków zespołu. Muniek zachował się jak ostatni burak zjechał tą kobitke na wyzji, przed tym do głowy by mi to nie przyszło, że on tak może sie zachowac, jak ostatni prostak. Od tamtej pory go bojkotuję 🙂 kiedy leci w radio przełączam na inną stację.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.