Konferencja “Gamedev Inwestor” z moim udziałem

14 listopada odbędzie się Gamedev Inwestor, czyli konferencja online dedykowana inwestującym w branżę producentów gier. Wśród prelegentów będą nie tylko nazwiska z rynku kapitałowego, ale również specjaliści z sektora gamedev. Na uczestników będzie czekać ponad 15 godzin materiałów.


Naciśnij link : ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejestracja poprzez ten link wspiera działalność GazetaGiedlowa.pl i PortalAnaliz.pl


– Gamedev Inwestor to 10 prelegentów i ponad 15 godzin materiału video. Łączymy wiedzę z sektora produkcji gier z wiedzą dotyczącą analizy spółek i inwestowania. To połączenie zapewnia kompleksowe podejście do tematu, szczególnie dla początkujących, którzy wchodzą na rynek kapitałowy. Rozkład wykładów to przemyślany zestaw tematów z myślą o inwestorach od analizy fundamentalnej przez analizę całego sektora i poznanie specyfiki konkretnych spółek. Będzie nawet mały słownik z branżowymi pojęciami, żeby wszystko było absolutnie zrozumiałe – mówi Przemysław Gerschmann, organizator konferencji.

 

Na inwestorów czekają wykłady poruszające temat analizy fundamentalnej i technicznej sektora producentów gier, zawiłości związane ze sprawozdaniami finansowymi spółek, specyfika konkretnych modeli biznesowych, analiza najbardziej dochodowych produkcji czy też sam proces powstawania gier od etapu pomysłu po wypuszczenie produktu na rynek. Nie zabraknie dokładnej charakterystyki polskiego sektora producentów gier oraz zmian jakie czekają nas na świecie w związku z premierami konsol, a nawet zmianą przepisów dotyczących pozyskiwania środków w ramach crowdfundingu udziałowego.

 

– Stworzyliśmy program Gamedev Inwestor, aby zebrać jak najwięcej praktycznej wiedzy na temat tej branży w jednym miejscu. Biorąc udział w tym evencie, inwestor ma pewność, że dostanie faktycznie niezbędnik potrzebny do lepszego zrozumienia tego rynku. Ta wiedza będzie potrzebna, szczególnie, że w listopadzie oczy wszystkich inwestorów i graczy będą skierowane właśnie na sektor producentów gier w Polsce i najbardziej wyczekiwaną od lat premierę Cyberpunk 2077 – dodaje Tomasz Jaroszek, organizator konferencji.

 

Ruszyła sprzedaż Gamedev Inwestor w cenie „early birds” i potrwa ona do 8 listopada 2020. Konferencja nie będzie odbywać się na żywo, a uczestnicy 14 listopada dostaną nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów. Organizatorzy nie wykluczają, że zwiększy się grono prelegentów i materiałów udostępnionych uczestnikom.


Naciśnij link : ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejestracja poprzez ten link wspiera działalność GazetaGiedlowa.pl i PortalAnaliz.pl


Szczegóły eventu:

Kiedy: 14 listopada, godz. 10.00 sobota

Gdzie: online, wszystkie wykłady dostępne do wielokrotnego oglądania

Koszt: 299 zł przy zakupie do 8 listopada, później cena rośnie do 399 zł

Strona internetowa: http://gamedevinwestor.pl/

 

Lista prelegentów:

Ludwik Sobolewski – Innowacja polskiego i europejskiego rynku finansowego

Paweł Miechowski – Jak powstaje gra – proces tworzenia od pomysłu do wydania. Jakie ryzyka pojawiają się na drodze tworzenia gry. Jak zazębia się produkcja z marketingiem.

Mateusz Witczak – Polska branża gamedev na tle świata

Marcin Kosman – Kluczowy kwartał dla branży gier: starcie nowych konsol, Cyberpunk 2077 i inne premiery

Jacek Welc – Wpływ odpisów na wyniki finansowe spółek gameingowych

Artur Wiśniewski – Różne formy inwestowania w gamedev – przegląd instrumentów: akcje, kontrakty, certyfikaty i ETF

Paweł Malik /GazetaGieldowa.pl/ – Jak analizować fundamentalnie spółki produkujące gry? 

Radosław Chodkowski – Analiza techniczna dla polskiego sektora gamedev na GPW i NewConnect

Przemysław Gerschmann – Od triple-A po freemium: rewolucyjne zmiany w dystrybucji gier i modelach biznesowych

Tomasz Jaroszek – Najbardziej dochodowe gry w historii

 

Sylwetki prelegentów: http://gamedevinwestor.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.