1000 abonentów! Dziękujemy !!!

PortalAnaliz.pl ruszył we wrześniu 2018 roku.

Po ponad 2 latach osiągnął próg 1000 abonentów.

Ilość abonentów widoczna jest na głównej stronie Portalu:

Stworzyliśmy platformę, której misją jest dostarczać niezależne analizy spółek giełdowych i pomagać w odpowiedzialnym inwestowaniu.

Niski abonament – obecnie 149 zł /rok.

Analizy przekrojowe i po wynikach. Bardzo aktywne Forum i czat.

Skupiamy się na fundamentach operacyjnych i finansowych spółek.

 

Opinie inwestorów z Portalu Analiz (wątek na Forum : LINK):

“Główną siłą portalu jest wiedza użytkowników, którą się dzielą na co dzień. Bardzo mocno pomaga to edukacyjnie. Czy to na czacie czy w wątkach spółek.”

Po kilku latach szukania odpowiedniego portalu z analizami spółek w końcu znalazłem odpowiedni portal jakim jest PA. Na PA są analizy spółek z dużym potencjałem trwałej poprawy wyników, często są wyszukiwane ,,rodzynki” nie odkryte przez szeroki rynek na których można osiągnąć trzy cyfrowe stopy zwrotu. Dodatkowym atutem PA jest bardzo aktywne forum na którym jest mnóstwo merytorycznej wiedzy.”

“Bardzo dobre miejsce dla początkującego (takiego jak ja), ja korzystam głównie z forum”

“Mnie interesuje ‘samo mięso’, czyli merytoryczne argumenty zalet i wad spółek. I PA jest jedynym miejscem, gdzie stosunek ‘samo mięso’ vs ‘gadanie o niczym’ jest zadowalająco wysoki.”

“Dla mnie portal jest głównie źródłem pomysłów inwestycyjnych, wymiany poglądów i spojrzeniem na inwestowanie z różnych stron, co pozwala rozwijać swój warsztat i poszerzać horyzonty. Forum jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Czat też jest niesamowitą sprawą, gdzie na bieżąco można śledzić co się dzieje, nastroje czy również czerpać pomysły inwestycyjne. Bardzo sobie również cenię, że można się coś podpytać na bieżąco lub mieć kontakt przez wiadomości z poszczególnymi użytkownikami.”

“Moim zdaniem największą wartością PA są zwięzłe i przystępnie napisane analizy spółek i oceny wyników okresowych, Nie każdy inwestor jest analitykiem czy ekonomistą, potrafiącym przebrnąć przez sprawozdania finansowe. “

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.